www.perverz.cz
 
Wednesday, 25.04.2018
fotoinzerce
ona hledá jeho
on hledá ji
on hledá jeho
ona hledá ji
více než 1+1
prostory, bydlení
burza, vzkazy
hledat v inzerátech
vložit inzerát
čtení odpovědí
autorizace inzerátu
editovat inzerát
smazat inzerát
úvodní stránka

Drtic

Zde m�e b�t i va�e ikonka

forum perverz seznam reklama kontakt, dotazy

PODMÍNKY INZERCE
 

Inzeráty nesmí být v rozporu s platnými zákony České republiky. Nepřípustné jsou zejména inzeráty rozšiřijící dětskou pornografii, pedofilii, zoofilii a inzeráty zneužívající telefonní čísla! Takové budou zdokumentovány a dostupné systémové informace o autorovi inzerátu předány (na vyžádání) policii ČR.
Do inzerátu není povoleno vkládat HTML příkazy a telefonický kontakt. Pro odkaz na www stránku je určeno samostatné pole formuláře. Text inzerátu nesmí být delší než 800 znaků, kromě fotoinzerátu, kde je povoleno maximálně 350 znaků. Inzeráty stejného znění vkládejte do systému pouze jednou a pečlivě uvažte zatřídění do inzertní rubriky. Inzeráty pište s interpunkcí (háčky a čárky - ěščřžýáíéúůŽÝÁŠŤĎŘŇÚ) a před odesláním si raději ještě jednou překontrolujte text (aby tam nebyly hrubky). Maximální povolená velikost obrázku pro fotoinzerát je 24kB, předepsaný formát JPG. Uživatel, který vkládá fotoinzerát, souhlasí se zveřejněním fotografie na Internetu a prohlašuje, že je vlastníkem autorských práv k odesílanému grafickému souboru.
Provozovatel této služby neodpovídá za textový a obrazový obsah inzerátu a je za něj vždy odpovědný uživatel vkládající do systému příslušný inzerát. Provozovatel zakazuje vkládání inzerátů jejichž obsah je smyšlen za účelem zisku.
Provozovatel si vyhrazuje právo zrušit inzeráty, které porušují zákon. Při závažných nebo opakovaných přestupcích může provozovatel zablokovat uživateli možnost vkládání dalších inzerátů (blokace e-mailu nebo IP adresy pro přístup na perverz.cz). Za zrušení blokace je účtován manipulační poplatek 1.000,- Kč.
Odkazy v perverz seznamu nesmí být v rozporu s platnými zákony České republiky. Provozovatel si vyhrazuje právo bez uvedení důvodu smazat libovolný odkaz, zejména pak odkazy na konkurenční servery a odkazy které svým zadavatelům přinášejí přímý zisk (dialery apod.).
provozovatel