www.perverz.cz
 
Sunday, 22.04.2018
fotoinzerce
ona hledá jeho
on hledá ji
on hledá jeho
ona hledá ji
více než 1+1
prostory, bydlení
burza, vzkazy
hledat v inzerátech
vložit inzerát
čtení odpovědí
autorizace inzerátu
editovat inzerát
smazat inzerát
úvodní stránka

Drtic

Zde m�e b�t i va�e ikonka

forum perverz seznam reklama kontakt, dotazy

PLACENÝ INZERÁT
 

Trápí Vás, že se Váš běžný inzerát brzy propadne v záplavě ostatních? Placený inzerát se liší od běžných inzerátů tím, že se bude ve výpisech s inzercí zobrazovat po dobu své platnosti (od aktivace) vždy před běžnými inzeráty. Další jeho předností je, že je graficky odlišen - zvýrazněn. Těmito vlastnostmi placeného inzerátu si zajistíte mnohem větší šance na úspěch. U placeného inzerátu není kontrolována duplicita (inzeráty stejného znění mohou být vloženy několikanásobně). Placený inzerát můžete po dobu jeho platnosti kdykoliv editovat - upravovat nebo jeho text zcela změnit.


Česká republika placený inzerát

Placený inzerát se liší od běžných inzerátů tím, že se bude ve výpisech s inzercí zobrazovat po dobu své platnosti (od aktivace) vždy před běžnými inzeráty. Další jeho předností je, že je graficky odlišen - zvýrazněn. Toto je příklad placeného inzerátu. V nabídce najdete čtyři typy placeného inzerátu. Liší se od sebe cenou a dobou platnosti.

Kontakt odpovědět na inzerát 12345

Česká republika placený inzerát

A takto se bude vyjímat Váš fotoinzerát.

Kontakt odpovědět na inzerát 12345

Placený inzerát musí obsahově odpovídat vybrané rubrice seznamky (tzn. že nelze vložit např. placený inzerát typu: "Koupím levně Nokii 6210..."). Placený inzerát může být, na rozdíl od bezplatné inzerce, komerčního charakteru. Vkládá se stejným způsobem jako běžné inzeráty (ve formuláři označíte příslušné políčko pro placený inzerát). Rozdíl je v tom, že jej nemůžete sami aktivovat a bude aktivován administrátorem do 24 hodin po připsání přesné částky na účet číslo 1592453015/3030. Od aktivace inzerátu se Váš inzerát začne, po dobu platnosti, zobrazovat v příslušné rubrice.

  • placený inzerát v jedné rubrice 2 týdny (14 dnů) ... 99,- Kč
  • placený inzerát v jedné rubrice 1 měsíc (31 dnů) ... 180,- Kč
  • placený inzerát v jedné rubrice 3 měsíce (92 dnů) ... 322,- Kč
  • placený inzerát v jedné rubrice 6 měsíců (183 dnů) ... 640,- Kč
  • Platbu můžete provést bankovním převodem nebo v hotovosti na kterékoliv pobočce banky (nejrychlejší cesta k aktivaci placeného inzerátu). Údaje a další pokyny potřebné k provedení platby obdržíte e-mailem bezprostředně po vložení inzerátu. Při platbě je důležité uvést správný variabilní symbol, který Vám systém přidělí.

    Platbou podpoříte neziskovou organizaci, která podporuje handikepované ve virtuálním životě.