www.perverz.cz
 
Sunday, 17.12.2017
fotoinzerce
ona hledá jeho
on hledá ji
on hledá jeho
ona hledá ji
více než 1+1
prostory, bydlení
burza, vzkazy
Dopisování
a povídání
hledat v inzerátech
vložit inzerát
čtení odpovědí
autorizace inzerátu
editovat inzerát
smazat inzerát
úvodní stránka

Drtic

Zde m�e b�t i va�e ikonka

forum perverz seznam reklama kontakt, dotazy
ONA HLEDÁ JEHO (Liberecký kraj)
všechny inzeráty Česká republika Praha
Brněnský kraj Budějovický kraj Jihlavský kraj
Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj
Olomoucký kraj Ostravský kraj Pardubický kraj
Plzeňský kraj Střední Čechy Ústecký kraj
Zlínský kraj Slovenská republika zahraničí

Liberecký kraj placený inzerát

Přijmu svého nového zaměstnavatele. Tvou odměnou bude můj dozor nad tebou a striktní výchovné metody vedoucí k tvým lepším pracovním výsledkům. Pro nechápavé - nenabízím práci, nehledám zaměstanance!!

Kontakt odpovědět na inzerát 420078

Liberecký kraj 01.12.2017 08:24

Na rozdíl od honičů zde inzerujících a zřejmě se ukajejících při odpovědích, jsem žena z masa a kostí. Nejde mi o fantazie, ale o realizaci domluveného. Mám ráda CfnM, FinDom, ponižování, poziční tresty, spank,piss, pánský anál, mučení bradavek, i tvrdé CBT, facesitting,footfetiš, feminizaci..kromě KV asi všechno :-) Nehledám sex otroka. Čistota, diskrétnost, fér jednání, úroveň. Požaduji a nabízím. Uvítám někoho, kdo hledá stálou Paní a nebaví ho obcházet tzv.dominy. Ty budeš sloužit mně, ne já tobě! :-)

Kontakt odpovědět na inzerát 427679

Liberecký kraj 21.11.2017 14:29

Za tvou oddanost a poslušnost tě čeká ponížení, výsměch, tresty. Čím pokornější budeš, tím víc si s tebou budu vytírat pr..l. I doslova..Nechám si tě nastálo jen v případě, že mi budeš prospěšným a užitečným kusem masa.

Kontakt odpovědět na inzerát 426161

Liberecký kraj 17.10.2017 12:37

Chybí ti Dáma, se kterou bys směl mít velmi nesnadardní vztah? Čas od času přijít, před dveřmi nechat svůj civilní život a změnit se v poslušného sluhu, otroka, pejska, kurvičku, zlobivého žáčka, koně, zmrda..Považuji oboustranně za samozřejmou diskrétnost, inteligenci, úroveň a zdraví. Novoborsko.

Kontakt odpovědět na inzerát 421457

Liberecký kraj 19.09.2017 10:00

FemDom, FinDom, CFnm, BDSM, D/s..Ne 24/7, ne "lekce". Ne sex, ne partnerství, ne kamarádství. Osobní pohovor na začátku, vytyčení prvopočátečních hranic, určení pravidel a pak už "jen" vztah Paní - otrok. Nic víc, nic míň. Ideálně bys měl být jak sub, tak masochista a fetišista s možností nosit dlouhodobě CB. Už tvá reakce napoví, jak na tom mentálně jsi. Odpovím pouze na smysluplný, slušný a uctivý mail. V další komunikaci budu požadovat telefon pro vytřídění onánků.

Kontakt odpovědět na inzerát 416873

konec výpisu